Członkowie Rady Krajowej ZZG w Polsce

  1. Środowisko Górnicze - Potyrała Dariusz
  2. Środowisko Górnicze - Borek Jacek
  3. Środowisko Górnicze - Chwiluk Andrzej
  4. Środowisko Górnicze - Czerkawski Wacław
  5. Środowisko Górnicze - Czogała Sebastian
  6. Środowisko Górnicze - Drozd Piotr
  7. Środowisko Górnicze - Gruchel Eugeniusz
  8. Środowisko Górnicze - Grzeja Bernard
  9. Środowisko Górnicze - Jadwiżuk Grzegorz
  10. Środowisko Górnicze - Koprowski Paweł
  11. Środowisko Górnicze - Kozioł Zenon
  12. Środowisko Górnicze - Kozubowski Krzysztof
  13. Środowisko Górnicze - Kraus Krzysztof
  14. Środowisko Górnicze - Ludwig Janusz
  15. Środowisko Górnicze - Macura Ludwig
  16. Środowisko Górnicze - Mazewski Henryk
  17. Środowisko Górnicze - Miodońska Mariola
  18. Środowisko Górnicze - Mrozek Marian
  19. Środowisko Górnicze - Nabiałczyk Mateusz
  20. Środowisko Górnicze - Nowak Bogdan
  21. Środowisko Górnicze - Majcherek Leszek
  22. Środowisko Górnicze - Piotrowski Leszek
  23. Środowisko Górnicze - Porębski Piotr
  24. Środowisko Górnicze - Skowron Wojciech
  25. Środowisko Górnicze - Starzyński Jerzy
  26. Środowisko Górnicze - Szymik Janusz
  27. Środowisko Górnicze - Ściegienny Wiesław
  28. Środowisko Górnicze - Umywalnik Grzegorz
  29. Środowisko Górnicze - Wandzel Jacek
  30. Środowisko Górnicze - Wąsik Krzysztof
  31. Środowisko Górnicze - Wojciechowski Krzysztof
  32. Środowisko Górnicze - Zagórski Roland
  33. Środowisko Górnicze - Zwyrtek Halina
  34. Środowisko Surowcowe - Czekaj Grzegorz
  35. Środowisko Surowcowe - Danielewicz Piotr
  36. Środowisko Surowcowe - Gapa Mirosław
  37. Środowisko Surowcowe - Garboś Marek
  38. Środowisko Surowcowe - Góralczyk Andrzej
  39. Środowisko Surowcowe - Halicki Romuald
  40. Środowisko Surowcowe - Dziob Zdzisław
  41. Środowisko Surowcowe - Jarosz Jacek
  42. Środowisko Surowcowe - Judasz Bogdan
  43. Środowisko Surowcowe - Kaszak Krzysztof
  44. Środowisko Surowcowe - Kuchta Stanisław
  45. Środowisko Surowcowe - Kurek Jan
  46. Środowisko Surowcowe - Lewicki Jarosław
  47. Środowisko Surowcowe - Ryś Iwona
  48. Środowisko Surowcowe - Sobieraj Robert
  49. Środowisko Surowcowe - Sokołowski Łukasz
  50. Środowisko Surowcowe - Starczynowska Katarzyna
  51. Środowisko Surowcowe - Szymkowiak Bronisław
  52. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Demczuk Anna
  53. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Matuszczyk Janusz
  54. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Musialik Mariusz
  55. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Nowak Miłosz
  56. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Siekaniec Arkadiusz
  57. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Śledź Edward
  58. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Talarczyk Urszula
  59. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Wicha - Herwig Elwira
  60. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Więckowski Dariusz
  61. Środowisko Energetyki Zaplecza Usług i Gospodarki Komunalnej - Zbrożek Mirosław
  62. Środowisko Emerytów i Rencistów - Barański Zbigniew
  63. Środowisko Emerytów i Rencistów - Gaik Marek
Drukuj E-mail